Bangladéš

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Bangladéš

Nemovitost na prodej v Bangladéši

Bangladéš, ležící východně od Indie na Bengálském zálivu, je jihoasijskou zemí s hustou vegetací a četnými vodními cestami. Na jižním pobřeží žije Sundarbans, obrovský mangrovový les sdílený s východem Indie, kde žije královský tygr Bengálsko. Na všech stranách hraničí s Indií, s výjimkou malého úseku, v krajním jihovýchodě, kde hraničí s Barmou; na jih je koupána Bengálským zálivem. Jeho hlavním městem je Dhaka.

Náhlou urbanizaci v Bangladéši lze nejlépe popsat termínem nadměrná urbanizace. Je to forma urbanizace, která nevede k paralelnímu růstu ekonomiky nebo průmyslu, ale je výsledkem obrovského počtu lidí, kteří se stěhovali do měst z venkovských oblastí a hledali nemovitost k prodeji v Bangladéši. Tento jev však podpořil cestu realitního trhu v Bangladéši. Průmysl převzal odpovědnost za poskytování ubytování rostoucímu počtu obyvatel měst.

Sektor nemovitostí je klíčovým odvětvím, které má v ekonomice různé multiplikační účinky. Sektor nemovitostí generuje nejvíce pracovních míst po zemědělství a oděvním průmyslu. V posledních dvou desetiletích přispěl sektor nemovitostí 8,24% k celkovému bangladéšskému HDP.

Kupní síla bangladéšského lidu se v posledních letech zvýšila.

Zvýšení životních nákladů vedlo k vysoké poptávce po koupi bytů a nemovitostí k prodeji v Bangladéši. Většina lidí chce koupit byt, aby se pokusila o útěk z vysokých příjmů. Ceny bytů navíc za poslední 4 roky klesly o 20-30%.

Investice do nemovitostí zaznamenaly v posledních letech nárůst. V Bangladéši se v letech 2016–2017 HDP zvýšil na 30,27%. To je nárůst oproti 29,65% v předchozím roce.

Realitní sektor v Bangladéši se v současnosti mění v důležitou část země. Sektor nemovitostí také zaručuje růst různých souvisejících odvětví, a proto vytváří pro lidi mnoho pracovních míst. Ukazuje velký potenciál být zajímavou investiční příležitostí.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 40548

Prodat Třípokojový, Bangladéš, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

1,156,623.65CZK
Prodat
Třípokojový

97.55 m²
Jedná se o byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v blízkosti Bashundhara R / A, Jamuna Future Park, North South University. Je nově zrekonstruovaný. 1050 ...
Cod. 27856

Prodat Zemědělská půda, Bangladéš, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

120000 m²
pozemek k prodeji
Cod. 13176

Prodat Čtyřpokojový, Bangladéš, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

1,808,991.71CZK
Prodat
Čtyřpokojový

1695 m²
Jedná se o luxusní 1600 čtverečních stop byt v srdci umístění hlavního města Bangladéše, v nabídce na prodej. To je v současné době pronajímá a poskyt...
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB